Салон оптики:
(050) 735 33 55
Медичний центр:
(095) 320 98 89 (067) 820 10 78
Адреса:
м. Херсон, пр. Ушакова 26/2 (пл. Свободи, 2)
Добрий зір - добро життя
Графік роботи:
Пн-Пт:8:00 - 19:00
Сб:9:00 - 18:00
Нд:9:00 - 17:00
0
0
Записатися до лікаря-офтальмолога
error
Введіть номер телефону

Підбір окулярів

Офтальмологічний Медичний центр "Добрий Зір" пропонує своїм клієнтам якісний підбір окулярів в Херсоні для зору. Ми індивідуально підходимо до вирішення вашого питання.

Під час відвідування офтальмологічного центру Treviso, клієнту необхідно звернутися до консультанта оптики. У нього попросять показати рецепт на виготовлення окулярів з необхідними діоптріями. Якщо рецепт відсутня, йому запропонують пройти підбір окулярів у оптометриста або ж пройти повну консультацію у лікаря-офтальмолога за попереднім записом.

Підбір окулярів для зору в Херсоні від кращих виробників
Після отримання рецепта, консультант обговорить з клієнтом для яких цілей йому необхідні очки. Тільки для читання, для роботи в офісі або для постійного носіння.

Потім підбираються виробник і товщина лінзи. Наш магазин оптики працює з такими відомими виробниками очкових лінз як Seiko (Сейко) і Zeiss (Цейс). Як тільки клієнт визначився яка лінза буде для нього прийнятною, адже в залежності від величини діоптрій товщина скла збільшується, можна приступити до підбору оправи.

У магазині представлено більше п'ятдесяти брендів оправ, вартість яких варіюється від 150 гривень до 10 000. Найвідоміші і популярні з них: Oakley, Police, Koali, Blumarine, Carrera, Silhouette, RayBan, Escada, Furla, MIU MIU, Bvlgari, Swarovski, Tom Ford, і багато інших.

Підібравши необхідну оправу для ваших лінз, а вони можуть бути ободковие, полуободковие і безободковие, консультант оголошує клієнтові загальну вартість замовлення. В замовлення входить: лінзи, оправа, робота майстра по установці лінз. Консультація оптометриста або лікаря-офтальмолога оплачується окремо.

Професійний підбір окулярів в Херсоні пропонує офтальмологічний центр Добрий Зір
Термін виготовлення окулярів від 30-ти хвилин (термінове виготовлення), до 3-х тижнів (для складних або прогресивних лінз, які виготовляються на заводі в Німеччині або Японії). Зазвичай готові окуляри можна забрати вже через пару днів.

На цьому підбір окулярів в Херсоні для клієнта можна вважати закінченим. Після отримання готового виробу, клієнта просять перевірити цілісність очок, приміряти їх і висловити свої враження (чи добре сидять окуляри, чи не тисне оправа) і віддають пакет із замовленням, в якому присутній рецепт на окуляри, фальш-лінзи і супутні товари, якщо такі є.

Ми чекаємо вас в оптиці Добрий Зір і бажаємо вам міцного здоров'я і гострого зору!