Салон оптики:
(095) 320 98 89
Медичний центр:
(050) 735 33 55 (095) 320 98 89 (viber)
Адреса:
м. Херсон, пр. Ушакова 26/2 (пл. Свободи, 2)
Добрий зір - добре життя
Графік роботи:
Пн-Пт:09:00 - 15:00
Сб:09:00 - 15:00
Нд:Вихідний
0
0
Записатися до лікаря-офтальмолога
error
Введіть номер телефону

Авторське право

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРЕВІСО» повідомляє, що є власником та має авторські права на всю текстову інформацію та графічні зображення марковані ім'ям сайту (dobryi-zir.ua), розміщені на сайті https://www.dobryi-zir.ua (далі Сайт). Використання текстової інформації, у тому числі передрук, включаючи переклади, графічних зображень, маркованих ім'ям сайту, можливі тільки з письмової згоди Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРЕВІСО» .

При використанні матеріалів з Сайту, враховуючи і графічні зображення (марковані ім'ям сайту), особа, яка їх використовує, повинна дотримуватися таких умов:

  • Вказувати, що інформація, використана з Сайту, належить ТОВ «ТРЕВІСО» або «авторські права належать ТОВ «ТРЕВІСО» ;
  • При використанні матеріалів із Сайту, як джерела друкованої публікації у засобах масової інформації – вказати джерело інформації.
  • При використанні матеріалів із Сайту та подальшим розміщенням в Інтернеті - необхідно зробити посилання на Сайт;
  • Текстова інформація, графічні зображення (марковані ім'ям сайту), розміщені на Сайті, користувачем використовуються для інформаційних та некомерційних цілей. Зміна інформації та зображення не допускається.
  • Використання, розповсюдження та захист авторських прав здійснюється відповідно до Цивільного кодексу України та Закону України «Про авторське право та суміжні права».

У разі порушення авторських прав сторона несе відповідальність встановлену ст.431 Цивільного кодексу України, ст.512 , 1649 Кодексу про адміністративні правопорушенні та ст. 176 Кримінального кодексу України.