Салон оптики:
(095) 320 98 89
Медичний центр:
(050) 735 33 55 (095) 320 98 89 (viber)
Адреса:
м. Херсон, пр. Ушакова 26/2 (пл. Свободи, 2)
Добрий зір - добре життя
Графік роботи:
Пн-Пт:09:00 - 15:00
Сб:09:00 - 15:00
Нд:Вихідний
0
0
Записатися до лікаря-офтальмолога
error
Введіть номер телефону

Обладнання

Медичний центр Добрий Зір - сучасна офтальмологічна клініка, оздоблена високотехнологічним сертифікованим обладнанням останнього покоління. Комплекс апаратів провідних виробників медичної техніки дозволяє з найменшими похибками виявити складні патології сітківки, рогівки, зорового нерва; визначити гостроту зору, поле зору, виміряти очне дно. Очний тиск можливо виміряти контактним (по Маклакову) та інноваційним безконтактним методом. Діагностика зору пацієнта проводиться кваліфікованим персоналом і не завдасть ніякого дискомфорту.

 

Найточніші дослідження проводяться за допомогою наступних апаратів:

1. Авторефрактометр Potec - прилад, що визначає об'єктивну рефракцію ока, радіус кривизни рогівки, міжцентрову відстань і кут астигматичного компонента.

2. Офтальмоскоп Heine без оперативного втручання надає детальну інформацію про стан внутрішнього середовища сітківки ока, рогівки, кришталика і склоподібного тіла.

3. Щілинна лампа Zeiss - сучасний мікроскоп, через який можливо зробити біомікроспопічний аналіз переднього і заднього відрізка очей на предмет наявності патології повік, склери, кон'юнктиви, кришталика, райдужки.

1.

2.

3.

4. Пневмотонометрія Huvitz - апарат для безконтактного вимірювання очного тиску. Дослідження проходить швидко і без докладання зусиль з боку пацієнта. Альтернатива традиційниму методу вимірювання по Маклакову.

5. Ехоскан Compact tach - інструмент ультразвукового дослідження для складання найбільш інформативної картини про стан всієї зорової системи і порушень її функціонування. А-сканування визначає розмір кришталика, В-сканування виключає або підтверджує відшарування сітківки і наявність пухлин.

6. Кератотопограф Oculus використовують для сканування рогівки. Визначається заломлююча сила в кожній її точці. Виведений на екран знімок дозволяє на ранніх стадіях розпізнати кератоконус.

4. 

5. 

6. 

7. Автоматичний периметр Optopol розроблений для встановлення меж видимої області центрального і периферійного зору в статичному положенні людини з метою виявити відхилення від норми при глаукомі та інших порушеннях.

8. Пупілометр - прилад для точного вимірювання відстані між зіницями пацієнта при виписці рецепту вдалину або поблизу.

9. Діоптриметр електронний Potec необхідний для контролю оптичної сили лінзи в окулярах.

10. Тонометр Icare IC100 - прибор для безконтактного вимірювання внутрішньоочного тиску.

7. 

8.   

9. 

10. 

Медичний центр «Добрий Зір». Ми гарантуємо точний результат.